Kontakt

 

poduszka ortopedyczna

poduszka ortopedyczna

 

materac z gryki

materac z gryki

masażer próżniowy celluless

"Po raz pierwszy zobaczyłam masażer próżniowy celluless kiedy oglądałam telewizje. Produkt ten, jak i wszystkie inne produkty mające na celu poprawę kobiecej figury, szybko przykuł moją uwagę - niezależnie od skuteczności. Jak zwykle zrobiłam kilka badań przed zakupem i okazało się, że terapia próżniowa bardzo dobrze poprawia cyrkulacje krwi i poprawia wygląd skóry, jeżeli jest stosowana długoterminowo.

~Joanna, Sobótka

 

celluless

Słyszałam o klinikach oferujących takie same zabiegi, ale są one po prostu nie na mój budżet więc kiedy zobaczyłem ten produkt w TV byłam zachwycona. Skończyło się na zakupie w sklepie internetowym, ze względu na dobrą ofertę jaką znalazłam. Musiałem czekać z niecierpliwością na to, aby akumulatorek mógł się w pełni naładować (ok. 12 godzin) zanim mogłam użyć masażer próżniowy celluless.  Siła ssania jest ok, lecz miałam nadzieję na trochę więcej. Masażer uruchomia się w prosty sposób i wystarczy powoli przesuwać go po skórze. Można regulować siłę ssania i nie martwić się że będziesz musiała siłować się aby go odessać z Twojej skóry. Inną rzeczą, która mi się nie podoba jest fakt że bateria wyczerpuje się szybko, za szybko, moim zdaniem, co sprawia, że trzeba czekać na jej ponowne naładowanie. Niestety nie używałam go jeszcze zbyt długo ale jeśli po kilku miesiącach zauważe różnicę chętnie podzielę się z Wami swoimi spostrzeżeniami"

~Beata, Lubartów

 

"Kupiłam ten produkt ostatnio i uwielbiam go! Masażer próżniowy masuję i napina skóre. Na początku zajęło mi trochę czasu zanim rozgryzłam jak go używać. Końcówka wydaje się trochę za duża dla niektórych części ciała ale można ją umiejętnie ustawić- jest to kwestia techniki. Używam celluless podczas oglądania telewizji i jest to relaksujące i bardzo przyjemne. Uwielbiam go!"

~Honorata, Marki

 

"Bateria nie działa za długo, trzeba ją ładować przez parę godzin. Nie można używać go podczas ładowania baterii. Materiał jest tani ale muszę przyznać że kiedy masażer już działa, to działa naprawdę dobrze i bardzo dobrze robi to do czego został stworzony"

~Iwona, Wąbrzeźno

 

"Masażer jest cudowny. Zobaczyłam rezultaty po paru tygodniach stosowania. Jest łatwy w użyciu  a najlepsze ze wszystkiego jest że można go używać w domu"

~Mariola, Czerna Białostocka

 

"Kupiłam ten produkt mimo paru negatywnych opini jakie o nim słyszałam. Próbowałam parę razy z dietą i ćwiczeniami fizycznymi i naprawdę zauważyłam różnice po zaledwie paru zabiegach. Moja skóra wygląda bardziej delikatnie niż przedtem a pomarańczowy kolor skóry stracił natężenie. Bardzo polecam używanie masażera próżniowego na skórze posmarowanej uprzednio jakimś kremem. Pozwala to cellulessowi delikatnie przesuwać się po Twojej skórze i zmniejsza ryzyko odniesienia kontuzji. Trzeba powiedzieć wprost, że nie usuniesz cellulitu robiąc tylko masaż skóry. Musisz zmienić swój styl życia bo bez zmiany diety i ćwiczeń fizycznych, nieważne jak dużo wydasz na antycellulitowe produkty bo cellulit sam z siebie nie zniknie" 

~Justyna, Florynka

Dodaj swoją opinie na temat produktu:

masażer próżniowy celluless